Wydarzenia

Świetliki przygotowują niespodziankę dla Babć i Dziadków

We wtorek 11 stycznia w grupie Świetliki odbyły się wyjątkowe warsztaty. Animatorzy „Baśniowej Krainy” pomagali nam przygotować prezenty dla Babć i Dziadków. Krok po kroku przygotowywaliśmy kolorowe świeczki. Najpierw w szklanych naczyniach umieściliśmy knoty. Potem zasypaliśmy je specjalnymi różnokolorowymi koralikami. Każdy ułożył własną unikalną kompozycję kolorów. Na wierzchu tej kompozycji położyliśmy muszelki. Potem nasze kompozycję zostały zalane płynną gliceryną. Tę czynność zostawiliśmy dorosłym, ale sami wybraliśmy kolory. Pozostało tylko poczekać, aż gliceryna zastygnie i zapakować nasze prezenty. Każdy wykonał 2 świeczki, aby wszyscy Dziadkowie i Babcie dostali piękny upominek. Mamy w przygotowaniu jeszcze jedną niespodziankę aple pst…. To tajemnica!


 
Powrót