Wydarzenia

Spotkanie z mamą Bartka – Krasnoludki

Grupa Krasnoludków razem ze swoimi rodzicami aktywnie uczestniczy w akcji CPCD. 20 marca aby naszym najmłodszym dzieciom przeczytać książeczki z domowej biblioteki zgłosiła się mama Bartka. Dzieci na początku wysłuchały opowiadania o śwince Pepie. Tym razem mały George otrzymał nową wełniana czapkę. Mama poprosiła, by jej nie zabrudził. Jak zwykle sympatyczna świnka miała w związku z tym wiele ciekawych przygód. Drugą książeczką, którą dzieci wysłuchały były przygody Kici Koci. Razem z sympatycznym kotkiem dowiedzieliśmy się jakie są pierwsze zwiastuny wiosny i co to są bazie kotki. Poznaliśmy również nazwy pierwszych wiosennych kwiatów. Na koniec mama Bartka przygotowała niespodziankę. Każde dziecko otrzymało do wykonania zadanie – dzieci musiały dobrać w pary takie same czapki. Okazało się, że przedszkolaki nie miały z tym zadaniem żadnego problemu i szybko przeszły do kolorowania przyniesionych również przez mamę Bartka kolorowanek. Bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie i zapraszamy ponownie.


 
Powrót