Wydarzenia

Pszczółki i Sowy w teatrze – Wyjście na spektakl „Kolory miasta”.

20 marca dzieci z grupy Pszczółki Sowy wybrały się do sali teatralnej przy kościele Św. Jadwigi królowej na spektakl ,,Kolory miasta” w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska. To interaktywne przedstawienie było pełne zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. Jeżyk Jerzy i zając Zuza – najlepsi leśni przyjaciele postanowili zostać gwiazdami bajki dla dzieci. Ponieważ nikt do tej pory nie napisał o nich bajki postanowili wziąć sprawę we własne ręce. Znudzeni swoim bezproblemowym życiem wyruszają do miasta, w którym przypadkowo stają się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Pośród szarych budynków grasuje złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i zajączek postanawiają przywrócić miastu kolory. I oczywiście po wielu niesamowitych przygodach przy pomocy dzieci i odpowiednich, bajkowych zaklęć udaje się im to osiągnąć. Poprzez ten wyjątkowy spektakl, w którym każdy przedszkolak aktywnie uczestniczył zarówno poprzez emocje, jak i przez piosenki i animacje nasi milusińscy dowiedzieli się, co można zrobić, by nasze polskie miasta stały się ekologiczne i kolorowe.


 
Powrót