Sukcesy

Przedszkolna Eurowizja 2022

Z ogromna przyjemnością chcielibyśmy poinformować o udziale naszych wolontariuszek w V Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej ”Przedszkolna Eurowizja”. W tym roku nasze duety wolontariuszka i dziecko zaprezentowały się wyjątkowo. Ozgez Turcji razem z Zosią D. z grupy Odkrywców zaprezentowały piosenkę pt. ”Balta” oraz przygotowały taniec turecki. Tym samym zajęły III miejsce w kategorii 6 -latków. Ona z Hiszpanii zaprezentowała piosenkę z Mają M. z grupy Sowy, w której wspólnie wybrały się na wycieczkę po dżungli. Za ten występ otrzymały również III miejsce w kategorii 5-latki. Trzecia wolontariuszka Gular z Azerbejdżanu zaśpiewała razem z Natalką K. z grupy Odkrywców przepiękną piosenkę o kwiatku otrzymując tym samym wyróżnienie jury. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!


 
Powrót