Wydarzenia

Poznajcie naszych małych artystów!

We wtorek 30 maja w grupie Zuchy odbył się wyczekiwany Dzień Rodziny. Z tej okazji dzieci przygotowały dla swoich rodziców i rodzeństwa wyjątkowy prezent. Tematem przewodnim przedstawienia była majowa łąka – zainspirowały nas jej niezwykłość i przepiękne kolory. Dzieci wcieliły się w role żabek, biedronek, motylków i pszczółek. Poznaliśmy również bociana i jego mamę – Panią Bocianową. W przedstawieniu brało udział trzech narratorów- Amelka, Krzysiu K. i Leon. Przedstawienie rozpoczęło się od odgłosów zwierząt, co wzbudziło ciekawość i zainteresowanie publiczności. Dzieci zaśpiewały piosenkę o wiośnie, mamie i tacie, a także zatańczyły specjalny kolorowy taniec przygotowany z myślą o ich najbliższych. Całość przedstawienia dopełniły piękne stroje i specjalnie przygotowana dekoracja. Rodzice nagrodzili małych aktorów gromki brawami, uśmiechom i zachwytom nie było końca!


 
Powrót