Pożegnanie z Panią studentką.

Od września w grupie Świetlików gościliśmy Panią Magdę, która odbywała w naszym przedszkolu praktyki studenckie. Nasza wspólna przygoda zaczęła się od dnia przedszkolaka, a skończyła w czwartek 2 grudnia. Wspólnie z nami uczestniczyła w zajęciach indywidualnych i grupowych, niektóre również prowadziła. Towarzyszyła nam w czasie wycieczki do Straży Pożarnej w Zabierzowie oraz w czasie sobotniego konkursu piosenki o rodzinie. W ostatni dzień obdarowała nas słodkimi upominkami. Była to dla nas wspaniała niespodzianka. My narysowaliśmy dla Niej piękne rysunki od serca. Był to wspaniały dzień, ale też trochę smutny. Trudno się było rozstać z kimś, kogo tak bardzo polubiliśmy. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy.