Wydarzenia

Pożegnanie Ambry

Dnia 25 maja grupa Odkrywców żegnała swoja wolontariuszkę Ambrę. Z tej okazji dzieci w domu, wspólnie z rodzicami przygotowały dla Niej laurki i drobne upominki. Każde dziecko indywidualnie wręczało Ambrze własnoręcznie zrobiony upominek. Potem panie życzyły Ambrze dużo sukcesów i  wszystkiego dobrego na dalszej drodze życia i również od siebie wręczyły Jej upominek. Ze względu na to, że Ambra była z nami przez cały rok musiała z naszego urodzinowego tortu zdmuchnąć wszystkie świeczki. Oczywiście udało się jej to za pierwszym razem, a my głośno biliśmy brawo i zaśpiewaliśmy sto lat.  Potem zaprosiliśmy naszą drogą wolontariuszkę do wspólnego poczęstunku, który przygotowały nasze panie. Ambra o nas też nie zapomniała i również poczęstowała nas słodkimi łakociami oraz podarowała dzieciom 2 książeczki do kącika książek. W tym dniu w grupie Odkrywców było bardzo słodko, głośno, radośnie ale nie brakowało też łez wzruszenia. Ambra była pracowita, miła, zawsze chętna do pomocy i zabawy. Ambra na długo pozostaniesz w naszych sercach.


 
Powrót