Ogłoszenia

Pomoc dla Ukrainy – II partia darów

Szanowni Państwo

Ponownie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę na rzecz Ukrainy. W miniony piątek druga partia przekazanych przez Państwa darów została zawieziona do punktu zbiórki  PCK. Serdecznie dziękujemy tacie Julki F., który ponownie zawiózł wszystko do punktu zbiórki. Zbiórka na terenie naszego przedszkola nadal trwa (do odwołania).

W drugiej partii darów przekazano:                      

– dania gotowe – 4 szt.

– produkty „do chleba” (konserwy, dżemy) – 23 szt.

– napoje (kawa, herbata) – 5 szt.

– środki opatrunkowe, lekarstwa – 6 szt.

– pampersy – 85 szt.

– chusteczki nawilżane – 7 opakowań

– „obiadki” w słoiczkach dla najmłodszych dzieci – 8 szt.

– kaszki i mleka dla najmłodszych dzieci – 11 szt.

– musy owocowe dla najmłodszych dzieci – 18 szt.

– soczki w kartonikach/butelkach – 23 szt.

– płatki śniadaniowe – 4 opakowania

– różnego rodzaju słodycze (czekolady, wafelki, ciastka itp.) – 52 szt.

– woda – 40 szt.

– różnego rodzaju środki higieniczne (podpaski, chusteczki, papier toaletowy) – 16 szt.

– kosmetyki i chemia (mydła, szampony, pasty do zębów, środki czystości itp.) – 27 szt.

oraz 1 pluszak.

Zbiórka na terenie naszego przedszkola nadal trwa (do odwołania).

Poniżej lista artykułów najbardziej potrzebnych i zbieranych przez Polski Czerwony Krzyż.

Żywność DŁUGOTERMINOWA: konserwy, herbata, kawa, słodycze, płatki śniadaniowe, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach, przeciery pomidorowe, miód, dżem, suszone owoce, orzechy, produkty gotowe do spożycia, dania gotowe instant, dania w kartonach, w słoikach, produkty bez konieczności obróbki termicznej.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampon, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do naczyń, papier toaletowy, ręczniki papierowe

ŚRODKI OPATRUNKOWE: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków

Zbieramy także NOWE koce i śpiwory.


 
Powrót