Ogłoszenia

Pomoc dla Ukrainy – I partia darów

Szanowni Państwo

Dziękujemy za włączenie się w zbiórkę na rzecz Ukrainy. Zebrane do tej pory produkty zostały przewiezione do punkty zbiórki PCK przy ul. Studenckiej. W tym miejscu serdecznie dziękujemy tacie Julki F., który zaoferował pomoc i w piątek przewiózł wszystko do punktu zbiórki. Zbiórka na terenie naszego przedszkola nadal trwa (do odwołania).

Do tej pory przekazano:

– pampersy – 404 szt.

– chusteczki nawilżane – 31 opakowań

– „obiadki” w słoiczkach dla najmłodszych dzieci – 135 szt.

– kaszki i mleka dla najmłodszych dzieci – 18 szt.

– musy owocowe dla najmłodszych dzieci – 64 szt.

– soczki w kartonikach/butelkach – 66 szt.

– płatki śniadaniowe – 38 opakowań

– różnego rodzaju słodycze (czekolady, wafelki, ciastka itp.) – 137 szt.

– woda – 45 szt.

– różnego rodzaju środki higieniczne (podpaski, chusteczki, papier toaletowy) – 61 szt.

– kosmetyki i chemia (mydła, szampony, pasty do zębów, środki czystości itp.) – 34 szt.

oraz 1 koc, 3 pluszaki.

Zbiórka na terenie naszego przedszkola nadal trwa (do odwołania).

Poniżej lista artykułów najbardziej potrzebnych i zbieranych przez Polski Czerwony Krzyż.

Żywność DŁUGOTERMINOWA: konserwy, herbata, kawa, słodycze, płatki śniadaniowe, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach, przeciery pomidorowe, miód, dżem, suszone owoce, orzechy, produkty gotowe do spożycia, dania gotowe instant, dania w kartonach, w słoikach, produkty bez konieczności obróbki termicznej.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampon, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do naczyń, papier toaletowy, ręczniki papierowe

ŚRODKI OPATRUNKOWE: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków

Zbieramy także NOWE koce i śpiwory


 
Powrót