Ogłoszenia

Pierwszy dzień w przedszkolu

Przed nami jeszcze lato i wakacje, ale odpowiadając na potrzebę Rodziców, których dzieci dostały się do naszego przedszkola zamieszczamy garść informacji na temat przygotowania do pierwszego dnia w przedszkolu:

1 września przyprowadzając dziecko do przedszkola przynosimy:

Dzieci najmłodsze (3 latki)

  • poszwę na kołdrę o wymiarach 160 x 200 (podpisaną). Kołderkę zapewnia przedszkole;
  • mały ręcznik do rąk z przyszytym uchwytem (podpisany);
  • worek z zapasowymi ubraniami na wypadek zabrudzenia: bielizna, koszulki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodenki, spodnie, skarpetki. Wszystko spakowane do płóciennego, podpisanego worka i pozostawione w szafce dziecka w szatni;
  • pantofle (podpisane) – antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego wkładania, najlepiej zapinane na rzepy;
  • pampersy jeżeli dziecko jeszcze z nich korzysta.

Dzieci starsze

  • mały ręcznik do rąk z przyszytym uchwytem (podpisany)
  • worek z zapasowymi ubraniami na wypadek zabrudzenia: bielizna, koszulki z krótkim i długim rękawem, krótkie spodenki, spodnie, skarpetki. Wszystko spakowane do płóciennego, podpisanego worka i pozostawione w szafce dziecka w szatni;
  • pantofle (podpisane) – antypoślizgowe, łatwe do samodzielnego wkładania, zapinane najlepiej na rzepy.

Serdecznie zapraszamy nowoprzyjęte dzieci wraz ze swoimi rodzicami do poznania naszego przedszkola. Spotykamy się 15 i 16 lipca (poniedziałek i wtorek) w godz. 15.00-16.00 w sali „Krasnoludki” na parterze. Prosimy o przyniesienie butów na zmianę (dla siebie i dziecka).

Wszystkich rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola prosimy o wypełnienie druku upoważniającego do odbioru dziecka z przedszkola przez osoby inne niż rodzice – dokument do pobrania w zakładce Rodzice – Dokumenty do druku – Upoważnienie do odbioru Dziecka 2024/2025. Upoważnienia prosimy złożyć do wychowawców grupy podczas dni adaptacyjnych lub w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.


 
Powrót