Pasowanie na Przedszkolaka

27 listopada 2020 roku w grupie Krasnoludki odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. To ważny dzień dla wszystkich Dzieci, Rodziców i Nauczycieli.

Krasnoludki zaśpiewały piosenki o przedszkolaku, krasnoludkach i pięknie powiedziały wiersze. Gościnnie w uroczystości wzięły udział dzieci z grupy Tropiciele, które przygotowały krótki program artystyczny.

Ważnym momentem uroczystości było pokonanie toru przeszkód przez Krasnoludki, by   mogły zostać pasowane. Pasowania dokonała w zastępstwie Pani Dyrektor, Pani  Agnieszka z grupy Świetliki.

Dzieci otrzymały opaski na głowę z krasnoludkiem, odznaki „Jestem przedszkolakiem”, pamiątkowe dyplomy oraz słodycze od Rady Rodziców grupy.

Grupa Świetliki również przygotowała słodki upominek i samodzielnie wykonanego krasnoludka.

Na zakończenie wszystkie dzieci wspólnie delektowały się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy Julii i Jasia.