Wydarzenia

Pasowanie Malucha na Przedszkolaka

24 listopada w naszym przedszkolu odbyła się ważna uroczystość. Po miesiącach adaptacji maluchy z grupy Krasnoludków uczestniczyły w pasowaniu. Dla dzieci było to ogromne przeżycie wystąpić po raz pierwszy przed tak dużą i wyjątkową publicznością – swoimi rodzicami opiekunami.

Dzieci wspólnie recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Najstarsza grupa Sowy przywitała najmłodszych w gronie przedszkolaków, przekazała im ważne rady oraz wręczyła lizaki w kształcie sowy. Dzieci dzielnie przechodziły przez przygotowany tor przeszkód. Pani Dyrektor pasowała indywidualnie, każde dziecko, które na pamiątkę otrzymało okolicznościowy dyplom, medal super przedszkolaka, biret oraz róg obfitości.

Na koniec uroczystości dzieci zaśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zagrały na bębenku. Ogrom szczęścia i radości wypełnił naszą sale.


 
Powrót