Wydarzenia

Odwiedziny Klaunów w przedszkolu

28 września dzieci z naszego przedszkola spotkały się na animacjach z Klaunami.

Wspólną zabawę Krasnoludki i Pszczółki zaczęły od przywitania się i tańców, w tym dobrze znanych nam – przedszkolakom ,,Kaczuszek”. Niektórzy z nas po raz pierwszy widzieli tak dziwnie, kolorowo ubranych ludzi, którzy robili śmieszne miny i wesoło zachęcali nas do wspólnej zabawy. Nie zabrakło również konkurencji zręcznościowych. Skakaliśmy na dmuchanej piłce, dmuchanej krówce i przenosiliśmy pingpongowe piłeczki na małych talerzykach. To nie były łatwe zadania, ale daliśmy radę. Podrzucaliśmy również kolorowe piłeczki na chuście animacyjnej i dzielnie dbaliśmy o to, żeby żadna z nich nie spadła na podłogę. Niestety nie zawsze to się udawało, ale i tak zabawa dostarczyła nam mnóstwo frajdy. Nie mniej radości mieliśmy z chowania się pod parasolem chusty i przechodzeniem pod drążkiem trzymanym przez naszą Panią i Klauna na różnych wysokościach.
W tej konkurencji wszyscy byliśmy wygrani. Na zakończenie wyszliśmy do ogrodu, gdzie czekała na nas niespodzianka w postaci baniek mydlanych puszczanych ze sznurka. Naprawdę były ogromne…..Sami też mogliśmy spróbować puszczać takie wyjątkowe bańki. Spotkanie z Klaunami wzbudziły wielkie zainteresowanie i szczery zachwyt wśród dzieci ze wszystkich grup.

Równie radośnie jak młodsi koledzy bawiły się starszaki: Słoneczka, Zuchy i Sowy. cała zabawa odbyła się w ogrodzie. Tańcom, skocznym konkurencjom i bańkom nie było końca. Z resztą sami zobaczcie. A gdybyście przypadkiem próbowali odnaleźć choć jebną smutna minkę w naszym gronie i tak wam się nie uda.


 
Powrót