Wydarzenia

Nowy monitor interaktywny

Zasoby pomocy interaktywnych przedszkola są stale uzupełniane, niestety takie zakupy są bardzo kosztowne. W jednej z najstarszych grup od paru lat nauczyciele i dzieci mogą już korzystać z tablicy multimedialnej, a 18 lutego w drugiej sali starszaków zamontowano monitor interaktywny zakupiony przez Panią Dyrektor. Długo wyczekiwana pomoc zachwyciła wszystkie dzieci oraz całe grono pedagogiczne. Już od poniedziałku dzieci miały możliwość uczyć się prawidłowego korzystania z programu do rysowania oraz poznać zasady użytkowania monitora. Dnia następnego na zajęciach języka angielskiego przedszkolaki mogły rozwiązać quiz oraz zagrać w interaktywną grę „Memo”. Na koniec zajęć dzieci oglądały krótką  historyjkę w j. angielskim ze znanymi bohaterami bajki. Na zdjęciach można zobaczyć ile radości sprawiła wszystkim nowa pomoc w naszym przedszkolu.


 
Powrót