Wydarzenia

Na zakończenie od Madzi z grupy Świetlików.

Akcja „Wirtualne przedszkole” właśnie dobiegła końca. Wkrótce rozpoczną się wakacje. Część z was opuści nasze progi i zacznie nowa przygodę ze szkołą. Niektórzy odwiedza swoich najbliższych albo jakieś ciche spokojne miejsca wakacyjne. Jeszcze inni spędzą czas w progach naszego przedszkola. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i współtwórcom wirtualnego przedszkola i życzymy miłych wakacji. Aha – nie zapomnijcie odebrać nagród niespodzianek za waszą aktywność. Czekaja na was u waszych pań z nimi ustalcie termin odbioru.

Na zakończenie ostatnia fotorelacja: Madzi z grupy Świetliki – sposób na deszczowa nudę:

Witajcie,

a co robić gdy pogoda za oknem kiepska? Grać w planszówki! Oprócz tradycyjnych gier od kilku dni króluje u nas gra kolorowy ludzik. Zasady są proste: każdy z graczy dostaje swojego ludzika i kreskę, rzucając kostką na przemian pokonujemy pole z wyrzucają liczbą oczek, kto pierwszy zamaluje całego ludzika wygrywa.
Link do planszy i dokładnego opisu gry 
https://www.bajkidoczytania.pl/kolorowy-ludek-gra-z-kostka-i-kredkami 

 
Powrót