Wydarzenia

„Książki dzieciństwa” – Odkrywcy

Grupa Odkrywców zakończyła moduł „Książki dzieciństwa” akcji Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Przystępując do projektu rozwijamy czytelnictwo, wzmacniamy zainteresowania książkami i publikacjami dla dzieci. Zwiększamy kompetencje w zakresie rozumienia i tworzenia informacji.

Aby podsumować nasze zajęcia tygodniowe pt. „Bajki, bajeczki” ogłoszony został wewnątrzgrupowy konkurs „Książki dzieciństwa”, który polegał na wykonaniu przez dzieci pracy plastycznej – ilustracji do swojej ulubionej książeczki. Dzieci bardzo się zaangażowały i stworzyły piękne rysunki, a rodzice pomogli opisać książeczki. Stworzyliśmy misiowy ranking książkowych hitów dzieci oraz rodziców.

Każde dziecko otrzymało dyplom oraz nagrody książkowe. Wszystkim zwycięzcom Gratulujemy!!


 
Powrót