Wydarzenia

Konkurs „ŚWIAT MALOWANY PRZYRODĄ”

W imieniu Zarządu Zieleni Miejskiej zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Poniżej znajdą Państwo potrzebne informacje.

 

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat do udziału w konkursie plastycznym „ŚWIAT MALOWANY PRZYRODĄ”. Tematem prac jest ulubione zielone miejsce w Krakowie. Praca może być wykonana dowolną techniką, ale powinna zawierać naturalne elementy takie jak np. liście, gałązki czy kwiaty, praca może też być w całości wykonana z naturalnych elementów albo przy ich wykorzystaniu – np. odbijanie liści czy kwiatów.

Prace wraz z oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego stanowiącym załącznik do Regulaminu  przyjmujemy do 23 czerwca 2021r. pod adresem:

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

ul. Reymonta 20

30-059 Kraków

z dopiskiem: ,,KONKURS – ŚWIAT MALOWANY PRZYRODĄ”

lub poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia pracy na adres: biuro@zzm.krakow.pl.

 

Każda praca powinna zawierać metryczką, której wzór znajduje się w Regulaminie.

Regulamin dostępny pod linkiem https://zzm.krakow.pl/images/pliki/rozne/REGULAMIN_SWIAT_MALOWANY_PRZYRODA.pdf

Dla 100 dzieci, których prace zostaną wyróżnione przewidziane są nagrody – nasz autorski SPACEROWNIK ODKRYWCY PRZYRODY, który uatrakcyjni wspólne rodzinne spacery (kilka słów o spacerowniku:  https://www.youtube.com/watch?v=L4ooik2tNc8)

Dodatkowo dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w konkursie przewidziane są upominki 😊

Z poważaniem,
Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie


 
Powrót