Wydarzenia

Konkurs recytatorski.

Konkurs recytatorski jest w naszym przedszkolu wieloletnią tradycją. W tym roku odbył się on w bardziej kameralnym gronie i został podzielony na etapy.  Najważniejsze jednak jest to, że mogliśmy zaprezentować wiele pięknych utworów literackich. Tematem konkursu była ” Przyroda w poezji”. Kandydaci wystąpili w 2 kategoriach wiekowych, a konkurs odbył się w dwóch, a właściwie trzech etapach. Wszyscy uczestnicy zapracowali  na zaszczytne pierwsze miejsce i otrzymali wspaniałe nagrody.

Pierwszy etap odbył się  6 maja z udziałem: Adasia z grupy „Krasnoludki”, Julki, Milenki i Bartusia P. z grupy „Sowy”, Natalki i  Łucji z grupy „Odkrywcy”, Leona z grupy „Świetliki” i Marka z grupy ” Tropiciele.

Drugi etap konkursu miał miejsce 13 maja z udziałem: Michasi i Uli z grupy „Krasnoludki”, Zosi z grupy „Odkrywcy”, Fanka z grupy „Świetliki” oraz Lucka i Gabrysi z grupy ” Tropiciele.

Konkursowe prezentacje zakończyłam Madzia z grupy „Świetliki” 19 maja.


 
Powrót