Konkurs fotograficzny pt. „Zabytki Krakowa”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zabytki Krakowa”

Regulamin konkursu:

• Konkurs skierowany jest do duetów: Rodzic/ce i Dziecko.
  • Celem konkursu jest rozwijanie zdolności fotograficznych, rozwijanie wrażliwości na piękno Miasta Krakowa.
  • Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i wywołaniu jednej fotografii przedstawiającej ciekawe miejsca, budowle, zabytki miasta Krakowa. Fotografia typu kolaż nie będzie brana pod uwagę (bardzo prosimy o dostosowanie się do zasad regulaminu i dostarczanie tylko i wyłącznie jednej fotografii konkursowej).
  • Format zdjęcia: 15 x 21 Fotografie prosimy podpisać: tytuł, imię i nazwisko Rodzica i Dziecka, grupa.
  • Termin składania fotografii: do 20.05.2022r.
  • Prace składamy do nauczycielek z grupy Odkrywców.
  • Wystawa prac zostanie zorganizowana na terenie Przedszkola oraz na stronie internetowej Przedszkola.
  • Ogłoszenie wyników konkursu wraz z wręczeniem nagród dla Dzieci odbędzie się w dniu 26.05.2022 r.
  • Fotografie biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.