Wydarzenia

Idziemy do teatru na spektakl „Ekonolulu”

23 lutego Krasnoludki, Słoneczka i Odkrywcy oglądnęli spektakl „Ekonolulu” przygotowany przez Teatr „Kultureska”.

„Ekonolulu” to interaktywny spektakl dla dzieci o tematyce ekologicznej. Aktorzy zabrali dzieci w podniebną podróż, u której celu czekała wymarzona ekologiczna kraina – Ekonolulu. Zanim jednak tam dotarły uczyły się, jak należy segregować odpady, poznawały zasady zero waste, a także sposoby ochrony powietrza. Przedstawienie miało charakter show, opartego na autorskich piosenkach Teatru Kultureska. Wszystkie utwory były śpiewane przez aktorów na żywo. Widzowie włączeni byli w fabułę spektaklu – aktywnie w niej uczestnicząc, śpiewając i tańcząc z bohaterami spektaklu. Piosenki z przedstawienia tak bardzo nam się spodobały, że powtarzaliśmy je jeszcze w przedszkolu.

Dwie z nich można posłuchać pod linkami:


 
Powrót