Wydarzenia

Dzień Rodziny w grupie Krasnoludki

20 czerwca w najmłodszej grupie Krasnoludków odbyła się uroczystości z okazji Dnia Rodziny. Wszystkie dzieci w tym dniu były szczególne przejęte bo miały do odegrania wielką rolę. Na czas przedstawienia dzieci przemieniły się w kwiaty. Nasza sala zamieniła się w piękną łąkę, na której wyrosły takie kwiaty jak: krokus, pierwiosnek, mlecz, żonkil, kaczeniec, krokus, róża, mak, stokrotka, słonecznik, niezapominajka, konwalia, fiołek, piwonia, tulipan, bławatek, rumianek i oczywiście była trawa.

Wszystkie dzieci recytowały wierszyki. Były przygotowane piosenki dla Mamy i Taty oraz taniec z pomponami.

Na koniec uroczystości dzieci wręczyły piękne, własnoręcznie przygotowane ceramiczne serca, które wykonały podczas warsztatów w mamą Alinki. Podczas występów każde dziecko było wyjątkowo przebrane. Część kwiatów – masek na głowę wykonała mama Olivii za co raz jeszcze dziękują panie nauczycielki oraz rodzice z grupy.

Dla dzieci jak i ich rodziców było to wyjątkowe popołudnie.


 
Powrót