Wydarzenia

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 36

Dwie grupy starszaków: Tropiciele i Słoneczka wybrały się 22 października z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 36. Nauczyciele i uczniowie zaprosili nas na dzień otwarty.  Mogliśmy z bliska zobaczyć jak wygląda szkoła. Spróbowaliśmy sił w komputerowych grach edukacyjnych w pracowni informatycznej oraz na zajęciach sportowych w sali gimnastycznej. Zobaczyliśmy zeszyty i ćwiczenia naszych starszych kolegów. Uczestniczyliśmy w lekcji muzyki i języka angielskiego.  Obejrzeliśmy także przedstawienie pt. „Tomek drops i jego Trupa”. Mieliśmy też okazję zagrać w szachy na szkolnym korytarzu. Poznaliśmy także zbiory szkolnej biblioteki. Dostaliśmy też zaproszenia na lekcje otwarte, na które możemy przyjść z rodzicami i mały słodki upominek. Chętnie tu znowu przyjdziemy.


 
Powrót