Wydarzenia

Dzień Mamy i Taty – Odkrywcy

25 maja grupa Odkrywców świętowała Dzień Mamy i Taty. Gorące przygotowania do tej uroczystości trwały już od dłuższego czasu. Każdy chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Dzieci wspólnie
z Paniami zrobiły kwiaty na dekorację i przygotowały prezenty dla swoich mam, bo 26 maja to właśnie one  – KOCHANE MAMY – obchodzą swoje święto. Drodzy tatusiowie nie smućcie się –  Wy swoje prezenty otrzymacie 23 czerwca w Dniu Ojca. Dzieci deklamowały wierszyki : ,,Jak to dobrze być chłopakiem” i ,,Jak to dobrze być dziewczynką”, zagrały instrumentalizację polki ,,Trich- trach”, zatańczyły ,,Poleczkę majową” oraz zaśpiewały piosenkę dla mamy i taty. Na zakończenie złożyły życzenia;

,,Wszystkim mamom, wszystkim tatom
zdrowia, pomyślności….
Uśmiechów na co dzień i dużo radości”.


 
Powrót