Bierzemy udział w konkursach

Nasze przedszkolaki przygotowały prace na konkursy organizowane przez inne przedszkola.

• W konkursie „Eko instrumenty” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 75 z Krakowa – biorą udział: Aniela M. z grupy Słoneczka, Oskar K. z grupy Odkrywcy, Filip Ł. z grupy Tropiciele.
  • W konkursie „Portret Pani Wiosny” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 11 z Chełmna bierze udział Lena B. z gr. Słoneczka
  • W konkursie „Podróże po Polsce” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 22 biorą udział: Alicja Ś. i Zosia W. z grupy Słoneczka; Maja M., Amelia S., Hania W. z grupy Odkrywcy.
  • W konkursie „Strój ludowy” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole nr 11 z Torunia biorą udział Lena B. i Alicja Ś. z gr. Słoneczka.

Trzymamy kciuki!