Wydarzenia

Bierzemy udział w konkursach i projektach

– Konkurs plastyczny „Mój wymarzony lizak”

Magdalena B. z grupy Świetliki i Ewa G. z grupy Odkrywców wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak” organizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle.

– Konkurs recytatorski „Trele –Morele”

Przedstawiciele grupy Odkrywców Antosia K. i Adaś R. uczestniczyli w XVIII edycji konkursu recytatorskiego „Wierszykowe Trele-Morele”. W tym roku temat konkursu brzmiał „Bliskie spotkania z panią Ewą Stadtmuler”. Antosia zaprezentowała wierszyk pt. „Wiatr jesienny”, a Adaś przygotował wierszyk pt. „Jesienne powitanie”. Oczywiście najważniejszym gościem i członkiem jury była autorka przepięknych wierszy pani Ewa Stadtmuler.

– Konkurs „Moja Pani z przedszkola”

Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczno-literacki organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 41 im. Zbigniewa Wodeckiego. Była to już II edycja, w której w tym roku brały udział dzieci: z grupy Odkrywców – Zosia D, z grupy Świetlików oraz Hubert Ł. z grupy Słoneczek.

– Konkurs plastyczny „Zi”

Nasze przedszkole przystąpiło do programu Sanford Harmony, Na zajęciach z socjoterapii prowadzonych przez panią Agnieszką D. dzieci poznają przygody i różne często spotykane sytuacje przesympatycznego ZI. Wszyscy wspólnie omawiają napotkane problemy i próbują znaleźć prawidłowe rozwiązanie.  Dzieci razem z nauczycielami przystąpiły do konkursu plastycznego, którego celem było wykonanie plakatu, na którym dzieci miały pokazać, w jaki sposób zaprzyjaźniły się z ZI.


 
Powrót