Wydarzenia

Wizyta pani z Biblioteki w ramach akcji CPCD

Dnia 17 listopada odwiedziła nas pani z Biblioteki przy ul. Opolskiej w ramach wspólnej współpracy i udziału w akcji CPCD. Pani Małgorzata przyniosła dla dzieci wspaniałe książeczki.  Dzieci miały okazje wysłuchać przepięknego opowiadania Zofii Staneckiej pt. „Jeżyk w parku”, z którego miały możliwość dowiedzieć się gdzie mieszkają zwierzęta, w jaki sposób można pomagać jeżą oraz co i kto im zagraża.

Drugąpropozycja przygotowaną przez panią Małgorzatę była ślicznie ilustrowana książka pt. „Zamiataj” autorstwa Louise Greig i Julii Sarda. Najstarsze dzieci miały również okazje wysłuchać „Opowieści o tym jak uratować planetę” autorstwa Anny Casals oraz Paolo Ferri.

Na koniec spotkania pani Małgorzata dla każdej grupy wręczyła drobne upominki i wpisała się do naszej księgi pamiątkowej.


 
Powrót