Wydarzenia

Wizyta delegacji organizacji wysyłających wolontariuszy

10 listopada nasze przedszkole odwiedziła delegacja organizacji wysyłających wolontariuszy współpracujących z organizacją STRIM m.in. z Francji, Turcji, Hiszpanii, Włoch.

Na pierwszej części spotkania goście zostali zaproszeni na występy artystyczne z okazji Uroczystości Niepodległości Polski podczas, których zostały wręczone okazjonalne, własnoręcznie zrobione kotyliony oraz kwiaty w barwach Polski.

Podczas drugiej części spotkania mieliśmy okazję zaprezentować nasze przedszkole oraz opowiedzieć i pokazać uczestnikom seminarium nasze działania oraz charakter współpracy z wolontariuszami. Przedstawiono krótkie filmy podsumowujące pracę wolontariuszy oraz kroniki, w których można było zaobserwować działania i imprezy przygotowane przez wolontariuszy. Był to czas na wymianę doświadczeń i bliższe poznanie placówki jej oczekiwań oraz warunków pracy.

Uwiecznieniem naszego spotkania była rozmowa i wspólne wspominanie wszystkich wolontariuszy, którzy od 21 lat odwiedzili nasze przedszkole.


 
Powrót