Wydarzenia

Walentynki w grupie Świetlików

14 lutego – dzień świętego Walentego grupa Świetliki spędziła w atmosferze wzajemnej sympatii i życzliwości. Koledzy i koleżanki w geście przyjaźni obdarowywali się własnoręcznie narysowanymi Walentynkami. Panie również zrobiły nam miłą walentynkową niespodziankę. Wspólnie upiekliśmy pyszne muffinki w kształcie serduszek. Najpierw poznaliśmy przepis na muffinki. Potem umyliśmy ręce i przebraliśmy się w prawdziwych kucharzy. Z zapałem rozgniataliśmy czekoladę i mieszaliśmy składniki do ciasta. Przełożyliśmy ciastka do kolorowych foremek, a panie kucharki upiekły je dla nas w piekarniku. Było pysznie i nastrojowo. Zrobiliśmy też miłą niespodziankę pani Beatce która nie mogła z nami świętować tego dnia. Ozdobiliśmy naszymi rysunkami wielkie czerwone serce a jego zdjęcie powędrowało do niej SMS-em. Bardzo się ucieszyła z takiej niespodzianki.


 
Powrót