Wydarzenia

Tropiciele w salonie kosmetycznym i nie tylko.

Lubimy poznawać nowe zawody, zwłaszcza jeśli wykonują je nasi rodzice albo rodzice naszych kolegów. Tak tez się stało pewnego czerwcowego poranka. Nasza koleżanka Nina zaprosiła nas do Salonu kosmetycznego, który prowadzi jej mama. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca kosmetologa i co można zrobić dla swojego zdrowia i urody. Doświadczyliśmy masaży kamieniami. Próbowaliśmy przebijać papierowe ucho i zakładać kolczyk. Widzieliśmy swoje palce przez wielka podświetlaną lupę. Wypróbowaliśmy także urządzenia do masażu i oczyszczania skóry. Sprawdziliśmy jak ciepło jest w kapsule wyszczuplającej. Na koniec miła niespodzianka dla naszych dam malowanie paznokci. Na kolegów czekała niespodzianka. Zostaliśmy bowiem zaproszeni do sklepu samochodowego gdzie poznaliśmy pracę taty Agatki. Tam dowiedzieliśmy się co można kupić takim sklepie. Co ciekawe dziewczynki tez były żywo zainteresowane. zadawaliśmy mnóstwo pytań na które odpowiadał nie tylko tata, ale również Agatka. Swoją wiedzą o akumulatorach i częściach samochodowych zadziwiła nas wszystkich.

 


 
Powrót