Wydarzenia

Tropiciele przygotowali sałatkę grecka.

To nie prima aprilis. Wszystko wydarzyło się następnego dnia. Pani Beatka przyniosła wszystkie potrzebne produkty.  Wszystko zostało umyte i przygotowane do pracy w przedszkolnej kuchni. my w tym  czasie przygotowaliśmy się do pracy zakładając fartuszki i chusteczki na głowę. Zadbaliśmy tez o to a by nasze ręce podczas pracy były czyste a potem przystąpiliśmy do pracy. Rwaliśmy sałatę na kawałki. Koiliśmy ogórki, pomidorki, paprykę, oliwki oraz ser feta i mozzarella. Wszystkie pokrojone składniki wrzucaliśmy do miski. Każdy z na dolał też  trochę sosu z oliwy i przypraw przygotowanego przez panią Beatkę. Trzeba było jeszcze wszystko wymieszać. Potem była degustacja sałatki. Czy była pyszna? To chyba jasne. Większość z nas zjadła ja ze smakiem. Niektórzy prosili o dokładki, a tym którzy nie bardzo lubią sałatki udało się spróbować albo przynajmniej powąchać. Jeśli ktoś nie wierzy ze sałatka była przepyszna, niech spyta panie, które poczęstowaliśmy naszą sałatką.


 
Powrót

Wielkość fontu
Kontrast