14 maja przedszkolaków odwiedzili Strażnicy Miejscy. W każdej grupie odbyły się zajęcia dotyczące zasad bezpieczeństwa. Strażnicy przypomnieli dzieciom, jak należy zachowywać się na drodze, podczas zabaw oraz w lesie. Młodsze przedszkolaki obejrzały także krótką animację o Niebieskim Smoku, dzięki której przekonały się, jak ważna jest ostrożność podczas palenia ogniska oraz jakie zagrożenia niesie nieuważny kontakt z ogniem. Strażnicy Miejscy przypomnieli również dzieciom numery alarmowe.
Kotki
Słoneczka
Pszczółki
Krasnale i Sowy
Ułatwienia dostępu