Wydarzenia

Psia niespodzianka w grupach

30 listopada i 7 grudnia w naszym przedszkolu odbywały się zajęcia z dogoterapii. Tym razem pani Kamila i Coffie zrobiły miłą niespodziankę Świetlikom, Sowom i Odkrywcom. Oprócz tradycyjnych zajęć terapeutycznych, zajęcia z psem odbyły się również w tych grupach.

30 listopada dzieci miały między innymi okazję pogłaskać Coffie, ułożyć jej kształt z papierowych kostek na konturze, a także nakarmić ją. Fajnie tez było poudawać trochę psa. Cofiie była sobą, a my wczuliśmy się w rolę.

12 grudnia Odkrywcy karmili Coffi smakołykami ale suczka musiała się wykazać nie lada cierpliwością ponieważ mogła zabrać przekąskę tylko na właściwą komendę. Była też zabawa w chowanie przekąsek do specjalnej psiej zabawki oraz zabawa w ciepło zimno kiedy dzieci chowały smakołyki w sali.


 
Powrót