Wydarzenia

Pasowanie Maluszków na Przedszkolaki w grupie Krasnoludków.

Grupa Krasnoludki przystąpiła do pasowania zwarte i gotowa 24 listopada. Dzieci, Rodzice i nasze Panie w napięciu oczekiwały na to ważne wydarzenie. I stała się. Krasnoludki po raz pierwszy w życiu wystąpiły przed swoimi rodzicami. Najodważniejsi z as powiedzieli wiersze solo. Pozostałe przedszkolaki przepięknie i z wielkim zaangażowaniem mówiły wierszyk. „Mam 3 latka” śpiewały piosenki, grały na instrumentach oraz tańczyły z chusteczkami. Ważnym momentem było ślubowanie i tradycyjny tor przeszkód, który zakończył się pasowaniem przez Panią Dyrektor. Otrzymaliśmy wtedy sporo dobrych rad oraz wielkie lizaki od kolegów i koleżanki z grupy Odkrywcy. Dodatkowa niespodzianka były Krasnoludkowe medale, czerwone Birety oraz Dyplomy przedszkolaków. Było wspaniale. Uważajcie..!. Nadchodzą Krasnoludki!


 
Powrót