Wydarzenia

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Po raz pierwszy w historii naszego Przedszkola wspólnie przygotowaliśmy i wystąpiliśmy podczas  uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości. Wszystkie grupy odświętnie ubrane z barwnymi kotylionami zgromadziły się w sali  Tygrysów by wspólnie  świętować zdobycie niepodległości przez nasz karaj. Grupa Tropicieli  zaprezentowała taniec z biało-czerwonymi apaszkami do muzyki Chopina, grupa Tygrysów urozmaiciła nasza uroczystość prezentacją piosenki   pt. „Serce w plecaku”. Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn Mazurek Dąbrowskiego i pieśni patriotyczne, a także piosenkę o Polsce. Grupa  Smerfów w poetycki sposób opowiedziała o Niepodległości i symbolach Polski. Podziwialiśmy najmłodsze grupy za pięknie wykonanie piosenki o naszej Ojczyźnie. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy także recytacji wiersza autorstwa W.Bełzy pt. „Kto Ty jesteś?”. Na zakończenie uroczystości otrzymaliśmy flagi , a grupa Tropicieli odznaki z orłem białym na czerwonym tle podarowane przez Mamę kolegi z grupy. Był też czas na pamiątkowe fotografie.

 


 
Powrót