Wydarzenia

Obchody Jubileuszu 50 – lecia Przedszkola. Piknik rodzinny.

W piątek odbył się w naszym ogrodzie przedszkolnym piknik rodzinny. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Był dmuchany zamek, trampolina, zespół animatorów którzy prowadzili ciekawe zabawy i doświadczenia. Można było pomalować sobie twarz oraz poprosić o wykonanie zwierzątka z balonu. Gościliśmy także Panów Policjantów, którzy udostępnili dzieciom swój radiowóz. Wśród tych wszystkich atrakcji i tak największą była wata cukrowa. Byli tacy, którzy w tym dniu zjedli ich aż 6! Można było także skosztować ciast przygotowanych przez rodziców oraz grillowanej kiełbaski. Ach co to była za zabawa!

Podczas festynu odbyła się także aukcja prac dzieci. Zebrane fundusze zostały przekazane na poczet Dziecięcego Hospicjum w Krakowie.

 


 
Powrót