Wydarzenia

Nowe oczyszczacze powietrza

Z przyjemnością informujemy, że przedszkole pozyskało 3 dodatkowe oczyszczacze powietrza do sal.

 

Urząd miasta ogłosił konkurs plastyczny, w którym nagrodami były 24 oczyszczacze powietrza, a w którym wzięły udział przedszkolaki. Zgłoszonych prac było ponad 140. Jury wybrało 8, które ich zdaniem szczególnie się wyróżniały, pozostałe placówki zostały wyłonione w drodze losowania. W losowaniu pomagały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 73 przy ul. Tynieckiej. Nasze przedszkole zostało wylosowane przez Piotrka jako ostatnie. Fundatorem oczyszczacza był Pan Łukasz Wantuch – Radny Krakowa. Po kilku dniach okazało się, że powiedzenie „ostatni będą pierwszymi” sprawdza się, gdyż pan Ł. Wantuch przekazał nam informację, iż pozyskał kolejnych sponsorów Pana Andrzeja Bartucha oraz Pana Łukasza Głogowskiego, którzy zakupili dla naszego przedszkola kolejne 2 oczyszczacze. Uroczyste przekazanie urządzeń odbyło się 18 kwietnia  przy udziale sponsorów oraz Państwa Anny Prokop – Staszeckiej oraz Pana Rafała Komarewicza – Radnych Miasta Krakowa.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.


 
Powrót