Wydarzenia

Niespodzianka od Utkana

Kochane dzieci czy pamiętacie naszego wolontariusza Utkana?

Dwa lata temu gościliśmy Go w naszym przedszkolu. Współpracował z grupą Świetliki ale również czynnie angażowała się i pomagał innym dzieciom z rożnych grup. Nie możemy zapomnieć jego wspaniałego talentu aktorskiego kiedy to wcielił się w role krasnala podczas przedstawienia na zakończenie roku.

W listopadzie przysłał do nas list, w którym napisał, że marzy o tym by nas odwiedzić w przedszkolu. Pisał, że chciałby również spędzić z nami trochę czasu i powspominać miłe chwile. Niestety pandemia pokrzyżowała Mu plany.

Utkan zrobił nam wielką niespodziankę ponieważ przysłany list był po polsku i dołączony był do niego prezent – baśnie tureckie. Z ogromną przyjemnością czytamy je teraz z przedszkolu.

Bardzo jest nam miło, że wciąż pamięta o nas i że z czułością i rozrzewnieniem wspomina czas wspólnie spędzony w przedszkolu.

W podziękowaniu wysłaliśmy samodzielnie zrobione laurki  – narysowaliśmy księżniczkę z baśni o kocie oraz napisaliśmy list.

Mamy nadzieję, że na wiosnę doczekamy się wspólnego spotkania.


 
Powrót