Logo
Samorządowe Przedszkole nr 121
z Oddziałami Integracyjnymi
w Krakowie
Herb Polski

Wydarzenia

Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki pt. ,,Z uśmiechem dbam o zdrowie”.

W czwartek, 21 maja, w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki pt. ,,Z uśmiechem dbam o zdrowie”. Celem wydarzenia było: rozwijanie zdolności wokalnych dzieci, promowanie zdrowego stylu życia, stwarzanie dzieciom okazji do zaprezentowania swoich talentów i kształtowanie pewności siebie. 

W konkursie wzięło udział 19 dzieci nie tylko z naszego przedszkola, ale również z zaprzyjaźnionych, krakowskich placówek:

  • Samorządowego Przedszkola Nr 13 przy ulicy W. Budryka
  • Samorządowego Przedszkola Nr 130 przy ulicy Krowoderskich Zuchów 28,
  • Samorządowego Przedszkola Nr 118 przy ulicy H. Modrzejewskiej 21.

Występy dzieci zachwycały publiczność. Każdy z nich był wyjątkowy. Mali artyści poprzez gest, ruch, mimikę oraz przygotowane rekwizyty doskonale przekazali interpretację muzycznych utworów. Królowała piosenka Piotra Rubika ,,O zdrowiu”. Każdy z artystów wykonywał ją jednak w nieco odmiennej interpretacji.  Poziom był bardzo wysoki. Dlatego też Jury, pod przewodnictwem pani dyrektor Doroty Szymczyk, postanowiło jednogłośnie wszystkim uczestnikom przyznać I miejsca.

A oto lista laureatów:

I miejsce:

Grupa wiekowa 3-4 -latki:

Adrianna J. P -121, piosenka ,,Szczotka, pasta, zimna woda”

Anita K. i Alicja K.. P – 118, piosenka ,,Owocowy taniec”

Dagmara W. i Maria S. P – 121, piosenka ,,Była sobie żabka mała”

Grupa wiekowa 5-6-latki:

Iga T. P – 118, piosenka ,,Witaminki, witaminki”

Aleksander P. P – 118, piosenka ,, Hymn zdrowych dzieci”

Zofia K.. P – 13, piosenka ZOZI ,,Dbaj o zdrowie”

Zofia G. i Julianna K. P- 13, piosenka Piotra Rubika ,,O zdrowiu”

Olivia E.. P – 121, piosenka ,,Zdrowo żyć chcemy, więc warzywa jemy”

Marlena T.. P – 13, piosenka ,,Witaminki”

Patrycja K. P – 118, piosenka Piotra Rubika ,,O zdrowiu”

Kornelia K. P – 130, piosenka Piotra Rubika ,,O zdrowiu”

Mia N  P – 130, piosenka ,,Dbam o zdrowie”

Małgorzata A. P –130, piosenka ,,O niezdrowym jedzeniu”

Maria Ł. i Zuzanna K. P – 121, piosenka ,,Owocowy blues”

Michalina T. P – 121, piosenka Piotra Rubika ,,O zdrowiu”.

Serdeczne gratulujemy wszystkim artystom pięknych, melodyjnych i pełnych pasji występów. Życzymy Wam, aby wasz głos zawsze brzmiał tak radośnie, a muzyka była Waszą wielką przygodą!


 
Powrót

Ułatwienia dostępu