Wydarzenia

Między-przedszkolny konkurs recytatorski.

28 Marca 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt „Wiosna w przyrodzie”. Udział w konkursie wzięły dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 75, Samorządowego Przedszkola nr 118,  Samorządowego Przedszkola nr 130 oraz nasze przedszkolaki. Dzieci zaprezentowały wiersze min.  ”Przyjście Wiosny” Jana Brzechwy, „Bociek” Marka Wnukowskiego i wiele innych utworów o tematyce wiosennej. Dzieła zostały zaprezentowane przez dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Uczestnicy konkursu zachwycili jury i gości na widowni swoimi strojami oraz rekwizytami ale przede wszystkim niezwykłym talentem recytatorskim. Wszystkie dzieci- laureaci konkursu zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami. Gratulujemy!!
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO – 28 MARZEC 2019

 
Powrót