Przed świętami wielkanocnymi troje dzieci z naszego przedszkola: Kylyna z grupy „Kotki”, Wiktor z grupy „Sowy” oraz najmłodszy uczestnik – Jakub z grupy „Krasnoludki” – wzięło udział w konkursie plastycznym poświęconym Wielkanocy i tematyce pisanki, organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 21 w Krakowie przy ul. Miodowej 36. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem wykonały swoje prace, wykazując się pomysłowością i starannością. Udział w konkursie był dla dzieci okazją do rozwijania zdolności plastycznych oraz kreatywnego wyrażania swoich pomysłów.
Ułatwienia dostępu