Wydarzenia

IV Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Przedszkolna Eurowizja”

Jest nam ogromnie miło poinformować, że w tegorocznym IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Przedszkolna Eurowizja” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 38 Akademia Zielonego Misia w Krakowie wzięła udział trójka naszych reprezentantów wraz z wolontariuszami.

  • 4 -latków reprezentowała Milenka P. z grupy Sowy, która zdobyła III miejsce i zaśpiewała piosenkę pt. „La vaca Lola”. Podczas nagrania wystąpiła gościnnie wolontariuszka Sandra Foschi Martorell, która zastąpiła nieobecnego od kwietnia wolontariusza Jorge.
  • 5 -latków reprezentował Adaś R. z grupy Odkrywców, który zdobył I miejsce i zaśpiewał piosenkę pt. „Whiskey il ragnetto” razem z wolontariuszką Ambra Pacini.
  • 6- latków reprezentowała Antosia R. która otrzymała II miejsce i zaśpiewała piosenkę pt.”Cinco Lobitos” wraz z wolontariuszką Sandrą Foschi Martorell.

Gratulujemy! Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych dzieci oraz wolontariuszy.


 
Powrót