Wydarzenia

Dzień Pluszowego Misia w grupie Odkrywców

W tym roku grupy Odkrywców i Świetlików przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Mały miś w Świecie wielkiej literatury. To wyjątkowe wydarzenie w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach. Razem z Misiem przedszkole realizuje kierunek polityki MEN: wychowanie do wartości przez kształtowanie postaw obywatelskich.

Dnia 25 listopada dzieci  obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci w naszej grupie przyniosły ulubione maskotki, z którymi bawił się całe zajęcia. Były wspólne tańce i zabawy ruchowe oraz oczywiście zabawy z chustą animacyjną. W tym dniu dzieci miały okazję spotkać się z mamą Magdy B, która opowiedziała nam o zawodzie krawcowej oraz zaprezentowała urządzenia małe i duże, które pomagają krawcowej podczas szycia. Dzieci miały możliwość obserwować i pomagać w wykonywaniu wspólnego klasowego Misia. Na koniec dzieci samodzielnie wykonały swoją pacynkę doklejając poszczególne przygotowane elementy. Zabawy było co niemiara.


 
Powrót