Wydarzenia

Dzień chłopaka i dziewczyny w grupie Tropicieli.

Jest wiele okazji do świętowania w życiu człowieka. Zwłaszcza kiedy ma się  5 albo 6 lat. Dlatego w naszej grupie 30 września świętowaliśmy dzień Chłopaka. Koleżanki z grupy wraz z paniami przygotowały piękną dużą kartkę z życzeniami. Rodzice zadbali o upominki i coś dobrego na ząb. Znaleźliśmy więc siły żeby pokazać nasze umiejętności konstruktorskie i proszę, jaką  wysoką wieżę zbudowaliśmy. Trudno byłoby w tej sytuacji czekać na dzień Kobiet aż do wiosny. Nasze małe kobietki, to jeszcze dziewczyny i w kalendarzu też mają swoje święto, w październiku. Więc dwa tygodnie później znowu świętowaliśmy. W dzień dziewczyny chłopcy przygotowali laurki, które wybrałyśmy potem drogą losowania. Upominki były równie piękne, a słodkości od mamy Kornela, jak zwykle przepyszne. Wystarczy popatrzeć na nasze uśmiechnięte buzie.


 
Powrót