Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dzieci ze wszystkich grup zaprosiły swoich najbliższych na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci prezentowały świąteczne przedstawienia wzbogacone o dodatkową część dedykowaną swoim Babciom i Dziadkom, złożyły im życzenia oraz obdarowały prezentami.

Sowy

Pszczółki

Krasnoludki

Dnia 26 stycznia najmłodsza grupa Krasnoludki przygotowała krótki występ dla swoich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Dzieci zaprezentowały instrumentalizacje, zaśpiewały piosenki m.in. walczyka dla Babci i Dziadka oraz recytowały po raz pierwszy wierszyki w mniejszych grupach mówiąc do mikrofonu. Trema była duża, dzieci bardzo się przejęły występem, wszystko jednak prysło kiedy dzieci zobaczyły swoich najbliższych na widowni i usłyszały gromkie brawa. Podczas występów dzieci również zaprezentowały taniec z chustkami. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim dziadkom przygotowane wcześniej na warsztatach pachnące mydełka oraz sól do kąpieli wraz z pięknymi życzeniami.


 
Powrót