Wydarzenia

Bal Karnawałowy

Jak co roku nie mogliśmy doczekać się na bal karnawałowy. Kiedy nadszedł wreszcie ten długo oczekiwany dzień każdy przedszkolak przyszedł na bal pięknie przebrany, Nie zabrakło wśród dziewcząt wróżek i  księżniczek (także tych z Arendel). Były również pszczółki, papużki,  kotki a nawet krokodyle.chłopcy przemienili się w superbohaterów, kowbojów, służby mundurowe i dzikie zwierzęta afrykańskie. Pojawił się także tajemniczy Harry Potter. Wszyscy świetnie się bawili tańcząc solo i parami. Każda grupa utworzyła tez własnego tańczącego węża. Wykorzystaliśmy chusty by zapewnić trakcje naszym ulubionym pluszakom. Niektórzy z nas zostali zwycięzcami wspaniałych konkursów. Po zabawie w dobrych humorach wróciliśmy do naszych sal i zabraliśmy te wspaniałe humorki do domu.


 
Powrót