Wydarzenia

Wielkanoc u Krasnoludków.

Krasnoludki wybrały przed świętami  grupową delegację która udała się w odwiedziny do starszych Kolegów  i Koleżanek, by podpatrzeć jak wyglądają przygotowania do Świąt. Oto wydarzenia jakie poprzedzały Święta Wielkanocne w naszym Przedszkolu.

W grupie Smerfy podpatrzyliśmy jak nasze starsze koleżanki ozdabiają jajka kolorową wełną. W grupie Tropiciele  podglądaliśmy jak Koleżanki ozdabiały styropianowe modele jajek, wykorzystując do tego kolorowe farby. W grupie Tygryski zobaczyliśmy ogromną kolorową pisankę – byliśmy  pod wrażeniem! Obejrzeliśmy również piękne kąciki przyrody,  świątecznie udekorowane. Zauważyliśmy Palmy Wielkanocne, zrobione z gałązek i kolorowej bibuły,  przypominające, że Niedziela  Palmowa już za nami, a kolorowe Święta już niebawem.


 
Powrót