Wydarzenia

Tygrysy w Zatorlandzie.

Dzieci z grupy Tygrysków z okazji Dnia Dziecka pojechały do Zatorlandu, gdzie miały okazje przejść ścieżką edukacyjną z ruchomymi dinozaurami. Przy jej końcu znajdowało się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym prezentowane były kolekcję skamieniałych zwierząt. Można było również zobaczyć elementy szkieletów dinozaurów. Odwiedziliśmy również park owadów, gdzie na ścieżce edukacyjnej mogliśmy spotkać 16 gigantycznych eksponatów, min.: konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.
W Parku Mitologii mogliśmy z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia.
Zachwyciła nas sceneria starożytnej Grecji i jej wspaniałych bohaterów. Zobaczyliśmy ich wszystkich z Zeusem i Ateną na czele podczas rejsu tramwajem wodnym. Obejrzyliśmy tańczące fontanny. W kinie 5D Extreme dzieci oglądnęły historię dinozaurów przeżywając niesamowite wrażenia. Na koniec w lunaparku dzieci miały okazje skorzystać z karuzeli łańcuchowej, trampolin, dmuchańców i wielu innych. Wszystkich nas o całkowity zawrót głowy przyprawił pobyt w domku do góry nogami. Bardzo szczęśliwi z ogromną ilością wrażeń wróciliśmy do przedszkola.


 
Powrót