Wydarzenia

Laureaci konkursów plastycznych.

Miło nam poinformować ze wśród naszych przedszkolaków mamy laureatów konkursów plastycznych.

Nikola H. z grupy Tropiciele  i Maja K. z grupy Tygryski zdobyły wyróżnienie w III edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Anna Dymna w oczach dziecka”,  zorganizowanego  przez Samorządowe Przedszkole Nr 35 w Krakowie.

Andrzej M. z grupy Tropiciele zdobył wyróżnienie  w Integracyjnym Konkursie Plastycznym „WIELKIE MARZENIA” organizowanym przez Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” – Klub Kultury ”Chełm”.

Dzieci z naszego przedszkola biorące udział konkursie pt. „O czym marzę kiedy zamykam oczy” organizowanym w SP nr 12 otrzymały następujące miejsca.I miejsce -Nikola H. z grupy Tropicieli,  II miejsce z grupy Tygryski – Oliwia P. oraz 2 wyróżnienia w grupie Smerfów: otrzymała Amelia S. i Michalina P. Wszystkie prace licytowane były podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego w Szkole Podstawowej nr 12 a pozyskane pieniące przekazane na szczytny cel.
Gratulujemy!


 
Powrót